آپولو از هایپرکار جدید خود با نام اینتنزا Emozione (نام اختصاری IE) در ایتالیا رونمایی کرد. این خودروی جدید می‌خواهد تجربه رانندگی‌ای را ایجاد کند که یادآور روزهای خوش گذشته باشد. پیشرانه 12 سیلندر 6.3 لیتری تنفس طبیعی هایپرکار جدید آپولو قدرت 780 اسبی و گشتاور 759 نیوتون متری داشته و می‌تواند خودرو را در تنها در 2.7 ثانیه از سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برساند و اجازه دست‌یابی به سقف سرعت 333 کیلومتر در ساعت نیز بدهد. به لطف استفاده وسیع از فیبر کربن در بدنه و شاسی، IE تنها 1250 کیلوگرم وزن داشته و تقسیم وزن آن در جلو و عقب به ترتیب 45/55 می‌باشد. این خودرو واقعاً سریع است.

محصول جدید آپولو دارای آئرودینامیک پیشرفته‌ای می‌باشد که از اسپلیتر جلو، بال‌های متعدد، کانال‌های موجود در بدنه، ورودی‌های روی کاپوت و بال عقب بزرگ تشکیل شده است. این قطعات باعث ایجاد حداکثر داون فورس 1350 کیلویی می‌شوند که در سرعت‌های بالا و عبور از پیچ‌ها خودرو را به زمین می‌چسباند.

همان‌گونه که از هایپرکاری مدرن انتظار می‌رود، IE دارای شاسی مونوکوک فیبر کربنی برای کاهش وزن و افزایش استحکام می‌باشد. این خودرو همچنین از ساب فریم‌های جلو و عقب فیبر کربنی برای کاهش هرچه بیشتر وزن بهره برده و کل وزن ساب فریم‌ها به 105 کیلوگرم می‌رسد. برای توقف از ترمزهای سرامیک کربنی برمبو بهره برده شده که در جلو دارای 6 پیستون در عقب دارای 4 پیستون می‌باشند. برای چنین خودرویی حتماً سیستم تعلیق برگرفته از مسابقات جزو الزامات محسوب می‌شود. IE از تنظیمات دوبل جناغی برگرفته از فرمول 1 با معماری بازویی خاص در جلو و عقب بهره برده و همچنین دارای میله‌های ضد لغزش نیز می‌باشد. دامپرهای قابل تنظیم بیلشتین تکمیل کننده سیستم تعلیق هستند اما خریداران می‌توانند تنظیمات سفارشی دلخواه خود را نیز دریافت کنند.


برای هماهنگی شرایط رانندگی روزمره مهندسان آپولو سه حالت خیس، اسپورت و پیست را تدارک دیده‌اند. سیستم کنترل کشش IE دارای 12 سطح تنظیم بوده بنابراین شما می‌توانید قبل از تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی همه‌چیز را با فشار یک دکمه خاموش کنید.

تعویض دنده‌ها توسط یک گیربکس 6 سرعته سکونشئال صورت می‌گیرد. آپولو می‌گوید این گیربکس می‌تواند عملکرد وحشیانه‌ای داشته باشد اما زمانی که پدال را بفشارید صدای تعویض دنده پنوماتیکی را خواهید شنید. به دلیل داشتن نسبت دنده‌های قابل تغییر، راننده باید به‌صورت دستی دنده 1 را درگیر نماید. روش سنتی آپولو درباره گیربکس قابل‌توجه بوده اگرچه که ضروریت چنین گیربکسی محسوب می‌شود. تنها 10 دستگاه از هیولای جدید آپولو ساخته خواهد شد و هرکدام بهای حداقل 2.6 میلیون دلاری خواهند داشت. البته با خرید این خودرو به ویژگی‌های جذابی دست پیدا می‌کنید. مالکان قادر هستند در سری مسابقات آپولو تایم اتک شرکت کنند و در آینده برای خرید محصولات جدید شرکت در اولویت باشند.